Mgr. Růžena Krtková Rudnická

Narodila jsem se 12.12.1986 v Praze.

Vystudovala jsem obor Mgr. Mezinárodní vztahy a Evropská studia na Metropilitní univerzitě v Praze a momentálně studuji obor Psychologie na Pražské vysoké škole psychosociálních studií.

Vždy jsem měla ráda sport. Během vysokoškolských studiích jsem se vedle výkonnostního hraní tenisu věnovala také vzdělávání v oblasti trenérství a ve vedení Tenisové školy. Při trenérských studiích na Fakultě tělesné výchovy a sportu jsem se seznámila s prvními prvky čistého koučinku od W. T. Gallweye. Měla jsem možnost vyzkoušet si tento způsob koučování nejen na sobě, ale také na svých svěřencích.

Díky manželovu vzdělání v oboru Psychoterapie jsem se seznámila také s koučinkem v dalších oblastech a rozhodla se přihlásit do vzdělávacího programu na profesionálního kouče. V květnu 2017 se ze mě stal Profesionální Kouč s akreditací Ministerstva školství a s Mezinárodní licencí ICF. Momentálně pracuji na získání další kvalifikace ICF -ACC.

Jako Kouč působím také v neziskovém spolku Epimeleia (www.epimeleia.cz) a spolupracuji s dětským domovem v Klánovicích. Podílím se na vedení mentální přípravy závodních tenistů ve věku 9-15 let.

Od dubna 2018 koučinkově spolupracuji s Romspido: https://romspido.upol.cz/

Ve volném čase navštěvuji kočičí útulek v Bohnicích a věnuji se dalšímu vzdělání.

Mezi moje odpočinkové koníčky patří četba fantasy literatury, návštěva kina, horská turistika, v zimě lyže a běžky.